23 травня Народний депутат України IV- VII скликань Олексій Лелюк вручив іменні премії кращим випускникам загальноосвітніх закладів Карлівського, Машівського, Чутівського, Козельщинського, Новосанжарського і Кобеляцького районів.
«Цих нагород удостоєні 82 випускника,95 відсотків з яких нагороджуються Золотими медалями. Приємно відмітити, що всі лауреати іменних персональних премій 2018 року є переможцями всеукраїнських, обласних предметних олімпіад і конкурсів, активними учасниками громадського життя, мають вагомі здобутки в спорті», – зазначив у своєму виступі засновник премій Олексій Лелюк.
Випускники подякували народному обранцю за підтримку талановитої молоді, високу оцінку та стимулювання розвитку їх творчого потенціалу. Насамкінець номінанти сфотографувалися напам’ять разом з народним депутатом України минулих скликань Олексієм Лелюком та переглянули святкову концертну програму.
Загалом з 2010 року імені премії Олексія Лелюка отримали біля 800 номінантів.
![20180524_3](http://leluk.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524_3-700x438.jpg)
![20180524_4](http://leluk.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180524_4-402x600.jpg)