Кращих випускників Полтавщини 2019 року відзначили дипломами та іменними преміями

Щорічно народний депутат України IV–VII скликань Олексій Володимирович Лелюк за підсумками навчального року вручає іменні персональні премії кращим випускникам загальноосвітніх шкіл Козельщинського, Кобеляцького, Новосанжарського, Карлівського, Машівського та Чутівського районів.
Загалом за 11 років існування іменної премії Олексія Лелюка відзначили близько тисячі відмінників навчання. Цього року лауреатами стали 74 випускника. Лауреати звернулися до Олексія Володимировича зі словами вдячності.

img_4836_00
img_4839_00

«Від імені всіх випускників хочемо подякувати вам за те, що ви підтримуєте та стимулюєте підростаюче покоління у такий непростий час. Ми стоїмо на порозі дорослого життя і в таку відповідальну мить дуже важливо мати якусь моральну та матеріальну підтримку. Тож щиро дякуємо за гідну оцінку наших скромних досягнень», – відзначив у своєму виступі 11-класник Андрій Крицький з Чутового.
«Особисто для мене іменна премія Олексія Лелюка – це нагорода за мою тяжку і вперту працю, за мій довгий шлях. Я справді хотіла бути медалісткою і я нею стала. А Олексій Володимирович нагородив мене за мої досягнення. Тож бажаю йому сили, наснаги і добробуту, щоб він і надалі продовжував цю добру традицію відзначення кращих випускників. Адже дітям це додає впевненості в подальшому житті», – додала випускниця з Машівки Рімма Дузенко .
Зі свого боку хочу зазначити, що готовий й надалі підтримувати підростаюче покоління.
Іменна премія – це перші гроші, які діти самотужки заробили. Це непоганий стимул. Тому будемо й надалі підтримувати цю ініціативу. Ми інвестуємо в майбутнє покоління, в майбутнє України. І організатори цієї премії, і її лауреати отримують позитивні емоції. А в нашому житті зараз дуже мало позитиву.
Основна ідея цієї премії – довести дітям, що вони потрібні не тільки своїм батькам, а й державі. І було б добре, якби таких прикладів стало більше. Але, на жаль, ми бачимо від діючих депутатів, в тому числі полтавських, тільки балаканину, а не конкретні справи. Ми ж тримаємо слово і всі наші благодійні програми продовжуються.