На Полтавщині побудують когенераційну установку, яка працюватиме на жомі та силосі

У Глобинському районі планують звести когенераційну електростанцію, де вироблену електроенергію продаватимуть по «зеленому тарифу».

В Полтавській області планують реалізувати масштабний інвестиційний проект з виробництва відновлювальної енергетики – на базі Глобинського біоенергетичного комплексу побудують когенераційну установку потужністю в 12 МВт.

Реалізують проект за підтримки агропромхолдингу «Астарта». Здійснювати будівництво проекту планують у два етапи: спочатку встановлять когенераційну електростанцію потужністю на 2 МВт та оформлять дозвільну документацію для виробництва електроенергії по «зеленому тарифу». Потім потужність електростанції збільшать до 12 МВт.

Відповідно до проекту, завдяки когенераційній електростанції також буде вироблятися й теплова енергія – пар, споживачем якого стане Глобинський переробний завод.

Як відзначають в компанії, для запуску першого етапу когенерації вже законтрактували обладнання та розпочали будівництво на території біоенергетичного комплексу складів сировини ємністю 40 тис кубометрів. Також ведеться дооснащення існуючої біогазової установки для її експлуатації на поновлюваній сировині.

ЕнергоЛайф.інфо