Олексій Лелюк прозвітував про депутатську роботу виборцям Машівщини

На зустріч із народним депутатом чотирьох скликань по 149-му виборчому округу Олексієм Володимировичем Лелюком зібрався повен зал районного Будинку культури в смт Машівка. Одні завітали, щоб послухати звіт про депутатську роботу народного обранця за рік, інші — щоб подякувати за добрі справи. А дехто звернувся зі своїми проблемами та проханнями про допомогу. Адже вже давно відомо, що жодне звернення до Олексія Володимировича не залишається поза увагою депутата. Разом із Олексієм Володимировичем на зустріч завітали помічники-консультанти народного депутата — депутати обласної ради Ростислав Гринчак, Микола Ганнущенко, Олександр Явдощук та депутат районної ради Яків Головченко.

«Ми не тільки завершили всі добрі справи, розпочаті під час передвиборчої кампанії, а й надалі розвинули нашу діяльність»

4

Минув рік із того часу, коли машівчани на чергових виборах до Верховної Ради віддали свої голоси за Олексія Лелюка. Для Олексія Володимировича це четверте скликання. Тож, працюючи в нашому виборчому окрузі не один рік, він, як ніхто, знає всі проблеми й негаразди, що потребують першочергового вирішення.

— Нам вдалося досить плідно попрацювати в цьому році, — розпочав виступ Олексій Володимирович. — Насамперед ми не тільки завершили всі добрі справи, розпочаті під час передвиборчої кампанії, а й надалі розвинули нашу діяльність. Для мене робота у виборчому окрузі — це головне. Як зазначив народний обранець, наш виборчий округ отримав найбільше коштів по енергозбереженню згідно з програмою Кіотського протоколу. За ці кошти замінено вікна в одинадцяти школах та шести лікарнях, утеплено фасади навчальних закладів. Також до виборчого округу, незважаючи на складну фінансову ситуацію в державі, було залучено три мільйони гривень депутатської субвенції з державного бюджету та майже мільйон гривень із обласного бюджету, які розділили між шістьма районами. Окрім того, в кінці кожного навчального семестру близько ста кращих учнів округу отримують іменні стипендії Олексія Лелюка, що є неабияким стимулом для школярів. Під час виступу Олексій Володимирович  наголосив, що за цей час в окрузі зроблено чимало добрих справ, які й надалі множитимуться. Лише завдячуючи благодійному фонду «Горобина», багато жителів отримали підтримку і фінансову допомогу. Народний депутат займається благодійністю, залучає кошти в округ, бо переконаний, що головна проблема нашого суспільства це бідність і з цією проблемою не можна миритися.

Олексій Лелюк: «Допомагати людям – це мій життєвий принцип, бо якщо не я, то хто?»  У кожному районі працюють громадські приймальні народного депутата, до яких за рік звернулося майже півтори тисячі людей. Сімдесят відсотків звернень позитивно вирішені. Як зазначив Олексій Володимирович, це підтвердження того, що команда працює злагоджено і професійно: «Дуже добре, що в мене є сильна команда, яка сформувалася за чотири скликання. Тільки разом ми можемо вирішувати найскладніші питання та проблеми, яких з часом, на жаль, не меншає». Також Олексій Володимирович поінформував про свою роботу в парламенті. Так, за його ініціативи внесено та прийнято понад 500 поправок до Законів України, він є співавтором кількох законопроектів, ним підготовлено десятки депутатських звернень і подано чотири депутатські запити. Олексій Лелюк відверто зізнався, що з огляду на нинішній склад Верховної Ради, робота в сесійній залі стає все більш напруженою, виснажливою як морально так і фізично. Тому вкотре переконується, що обрав правильну тактику працювати перш за все в виборчому окрузі, мати тісний контакт із людьми й знати їхнє життя.  Народний депутат подякував за плідну і тісну співпрацю голові Машівської райдержадміністрації Олександру Прокопенку: «Із Олександром Івановичем мені завжди приємно працювати, бо така праця є результативною», — зазначив народний депутат. Насамкінець Олексій Лелюк подякував усім, хто звертався до нього з пропозиціями: «Ми завжди прислухаємося до того, що говорять люди і в будь-якій ситуації готові підставити своє плече. Звісно, всім хочеться жити краще, мати кращі закони й зрозумілі правила гри. Але треба робити це разом. Я зі свого боку ніколи не відхилявся від проблем і ніколи такого не буде». Також народний обранець подякував машівчанам за підтримку на виборах, зазначивши, що, згідно з соціологічним опитуванням, довіра до депутата за останній рік неабияк зросла. «Тож будемо й надалі робити добрі справи», — запевнив Олексій Володимирович. Щодо листів і звернень, що цього дня надійшли до народного депутата від присутніх, Олексій Володимирович запевнив, що жодне з них не залишиться поза увагою.

До речі Олексій Лелюк переміг би й цього разу. Наприкінці жовтня, якраз у річницю проведення парламентських виборів, компанія Research & Branding Group провела соціологічне дослідження і звернулася до жителів нашого виборчого округу з питанням: «Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчої неділі, то за кого б проголосували?» Відповідь була така – майже 50% виборців Карлівського виборчого округу Полтавщини віддали б свої голоси Олексію Лелюку. Ми пам’ятаємо, що 28 жовтня 2012 року за нього на виборах проголосувало близько 36%. Отже за цей час народний депутат України Олексій Лелюк не тільки втримав перемогу, а й зростив свій рейтинг.

«Співпрацею із Вами ми дуже гордимося. Людяності, розуміння у вас ми вчимося…» Такі слова були адресовані Олексію Володимировичу від директора Ряськівського НВК Олени Аксьонової. Виступ керівника видався неординарним, адже і подяку за все добро, зроблене для навчального закладу, і насущні проблеми вона висловила у віршованій формі. Серед іншого, Олена Миколаївна зазначила, що завдячуючи енергозберігаючим технологіям, навчально-виховному комплексу вдалося зекономити близько 400 кубів газу. «Наша школа сяє новими вікнами, — сказала директор, звертаючись до Олексія Володимировича. — І коли до нас приїжджають гості з інших районів, а то й області, першим ділом питають: хто допоміг. Коли називаю Ваше прізвище — не дивуюся, що багато людей знають Вас, знають Ваші справи, знають, що обіцянки, дані виборцям нашого округу, виконуються…». Цього дня на адресу Олексія Лелюка прозвучало чимало вдячних слів. Так, Селещинський сільський голова Олександр Кербут дякував за суттєву допомогу сільській раді, загальноосвітній школі, дошкільним навчальним закладам та за сприяння в газифікації Тимченківки; завідуюча Центром первинної медико-санітарної допомоги Світлана Явтушенко — за допомогу медичній галузі, зокрема, за встановлення 248 вікон та 9 дверей, що дало змогу неабияк зекономити на енергоносіях. Директор Селещинської школи Надія Чирва висловила найщирішу подяку за 50 пластикових вікон та утеплення фасаду початкової школи, а також за іменну стипендію, яку щорічно отримують кращі учні навчального закладу. Надія Іванівна висловила сподівання, що новими вікнами засяє і «старша» школа та подякувала за допомогу у вирішенні проблем помічникам народного депутата Миколі Ганнущенку та Якову Головченку. Директор районного Будинку культури Володимир Томшинський звернувся до Олексія Лелюка із проханням допомогти відремонтувати підлогу в танцювальному залі, а голова районної ветеранської організації Григорій Пукась — надати допомогу раді ветеранів. А підсумував виступи присутніх помічник-консультант народного депутата, начальник Диканського УЕГГ Олександр Явдощук: «Шановні машівчани, — звернувся до залу, — скажу вам одне. Оце слухаю вас і аж проситься вислів із відомого кінофільму: «Балувана ваша Галя…». Бо такої кількості добрих справ, зроблених для вашого округу, немає більш ніде…».

«Я упевнений, що Олексій Володимирович своїх виборців не підведе», — сказав голова райдержадміністрації Олександр Прокопенко. — Це відповідальна, добросовісна, чесна, порядна людина. Нами зроблено й справді багато. Немає жодного району в області, де було б стільки утеплено шкіл, дитячих садків, медичних закладів. Багато зроблено за кошти Кіотського протоколу, які допоміг залучити Олексій Володимирович, багато — за кошти місцевого бюджету. Сьогодні нам не соромно показати терапевтичне відділення, де зроблено сучасні ремонти. Зараз у район залучаємо молодих лікарів. Одних уже забезпечили житлом і докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити житлом й інших медиків. Ми працюємо командою, — додав Олександр Іванович. — До речі, команда членів Партії регіонів за півтора роки збільшилася в районі практично в три рази. А це означає, що люди нам довіряють.

Також Олександр Іванович запевнив, що, незважаючи на складну фінансову ситуацію, всі бюджетники району до нового року будуть забезпечені заробітною платою.

Після зустрічі з виборцями народний депутат Олексій Лелюк ознайомився із результатами проведених ремонтних робіт у терапевтичному відділенні центральної районної лікарні та побував у Машівській виправній колонії №9, де поцікавився умовами перебування там засуджених.