Олексій Лелюк ініціює розгляд питань про об’їзну дорогу в Кобеляках

У Кобеляцькій райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю народного депутата України Олексія Лелюка з приводу будівництва об’їзної дороги навколо Кобеляк.

На нараді були присутні голова Кобеляцької райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова Кобеляцької райради Юрій Тагадюк, депутати Полтавської обласної ради Петро Маник, Микола Ганнущенко, міський голова Олександр Ісип, заступник голови райдержадміністрації Валерій Коломієць, начальник Кобеляцької філії «Райавтодор» Олег Хряпа, голова Красненської сільської ради Анна Зайченко, голова Підгорянської сільської ради Анатолій Няйко, заступник начальника служби автомобільних доріг в Полтавській області Володимир Слюсар, начальник Кобеляцького управління земельних ресурсів Юрій Калюжний, представники ЗМІ.

Проектування дороги розпочато ще в 2009 році, закінчено в 2011 році. Відповідно до проектної документації загальна довжина дороги сягає 11,7 км та складається з 5-ти ділянок. Документація, пройшовши перевірку в ДП «Укрдержбудекспертизі», на даний час потребує внесення деяких коректив. На території майбутньої дороги знаходяться земельні ділянки Підгорянської та Красненскої сільських рад. Постає питання по викуп цих земельних ділянок у власників або їх обмін на рівноцінні. В найближчий час процедуру викупу бажано розпочати. На це потрібно до 2 млн. грн. Кошторисна вартість будівництва всієї дороги складає близько 600 млн. грн.

Народний депутат України Олексій Лелюк звернув увагу на доопрацювання в короткі терміни проектної документації та вироблення алгоритму дій:

«Під час виборчої кампанії 2012 року до мене зверталися жителі міста щодо побудови об’їзної дороги навколо Кобеляк. Звичайно, ми будемо займатися цим питанням, але разом, тому треба напрацювати та узгодити план наших подальших дій, знайти відправні точки та прийняти відповідне рішення на державному рівні».

Головою Кобеляцької райдержадміністрації Анатолієм Таранушичем зроблені відповідні доручення підлеглим. Присутні одноголосно вирішили систематично проводити зустрічі, залучати до співпраці фахівців та звітуватися перед громадськістю про етапи проведеної роботи.