Подяка Лелюку О.В. від студії «Зорепад» Руденківської школи

Чим же за вашу підтримку віддячимо?

Тим, що ми є, і тим, що ми значимо..!

Естрадна студія «Зорепад» існує в стінах Руденківської загальноосвітньої школи всього два роки, але за цей час її вихованці  уже встигли продемонструвати свою вокальну і танцювальну майстерність не тільки на сценах району та області, а й стали призерами Всеукраїнського конкурсу «Музична школа -2015» в м. Києві та міжнародного конкурсу «Весняна феєрія-2016» в м. Дніпропетровськ.

Ми готові ще і ще раз захищати честь рідної школи та району на конкурсах різного рівня, проте не завжди маємо змогу це робити, адже такі поїздки потребують значних коштів.

Нещодавно ми отримали запрошення взяти участь у ХХVI Всеукраїнському конкурсі сільських мистецтв «Боромля -2016», який щороку проходить у м. Тростянець  Сумської області.

Цього разу мрію «зорепадівців»  допоміг втілити народний депутат України IV, VI, VII скликань Олексій Володимирович Лелюк, який не залишився байдужим до нашого прохання допомогти в організації поїздки та виділив для організації поїздки 5000 грн.

Юні таланти теж не лишилися в боргу : віддячили своїми перемогами, а їх ми привезли з «Боромлі» чимало. Старша танцювальна група та вокальний дует  у складі Світлани Мостової та Дарії Трипуз  вибороли дипломи першого ступеня, солістка Анна Кібенко стала другою. Вдало дебютували і найменшенькі вихованці студії: у них на рахунку третя премія. Щиро радіємо успіхам дітей і говоримо «Величезне спасибі» Олексію Володимировичу Лелюку –  Ваша батьківська турбота  допомагає і підтримує наш  колектив,  та надихає на нові звершення. Обіцяємо радувати вас  і захищати честь рідного краю і своєї школи  ще не однією перемогою.

З повагою

Керівники, вихованці естрадної

студії «Зорепад» та  їх батьки