Полтавський аеропорт став на один крок ближче до статусу міжнародного

Програму розвитку та підтримки «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки прийняли на сесії Полтавської облради.

31 січня 2017 року на сесії Полтавської облради депутати схвалили Програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Пролтава» на 2017-2020. Одним з найважливіших пунктів, які мають реалізувати відповідно до програми, це надати Полтавському аеропорту статус міжнародного.

У тексті програми йдеться, що на на авіаринок Полтавщини вдасться залучити як основних українських перевізників («МАУ», «Роза вітрів», «Турецькі авіалінії»), так і лоукости, мережеві та вантажні перевезення. Також є можливість привернути увагу чартерних та вертикально-інтегрованих компаній з власними туроператорами та інвестиційним потенціалом. Це дасть можливість  розширити мережу авіації загального призначення (авіаційні роботи, навчальні та приватні польоти).

Крім того, на базі аеропорту хочуть створити аероклуб, де проводитимуться навчання та практичні заняття з парашутного спорту. Також планують залучати до співпраці авіашколи, училища та проводити практичну підготовку курсантів з використанням внутрішньої інфраструктури аеропорту.

У паспорті програми зазначається, що задля реалізації програми витратять 351 млн. грн. На засіданні 13 сесії Полтавської облради в.о. генерального директора обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» Колісник Юрій зазначив, що 77% коштів на  фінансування програми планують залучити з державного бюджету.

Нагадаємо, що станом на сьогодні аеропорт є дієздатним підприємством, яке може забезпечити посадку, зліт та обслуговування повітряних суден класу С (до 50 т).

ЕнергоЛайф.інфо