Президент України підписав указ, що обмежує доступ до соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники»

Відповідний документ опублікований на сайті президента.

15 квітня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав указ №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

У додатках є перелік юридичних осіб, до яких застосовуються обмежувальні заходи. Зокрема санкції будуть застосовані до таких соціальних мереж як «Вконтакте» та «Одноклассники», а також «Майл.ру». Крім того, дія санкцій поширюється на «Лабараторію Касперского» та «Доктор Веб».

Щодо соціальної мережі «Вконтакте», згідно указу санкції розповсюджуються на дві юридичні особи:

  • ТОВ «Вконтакте» (ООО «Вконтакте»), м. Санкт-Петербург, вул. Херсонська, 12-14, літер А, пом. 1-Н, ИНН: 7842349892 , ОГРН: 1079847035179;
  • ТОВ «В Контакті» м. Київ, вул. Червоноарміська, 5, оф. 32, код ЄДРПОУ 38004331

До відповідних юридичних собі застосовуються 11 обсежувальних санкцій, серед яких заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів
«Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)

Санкції, згідно з даними документу, діятимуть 3 роки.

З переліком інших ресурсів, які також потрапляють під санкції, можна ознайомитися у документі(прикріплений у лівому верхньому кутку сайту).

ЕнергоЛайф.інфо