Приватній видобувній компанії не надали дозволи на розробку родовищ на Полтавщині поза аукціоном

Приватна фірма ТОВ «Ангро-інвест», яка спеціалізується на видобутку вуглеводнів, намагалася отримати чотири дозволи на видобуток нафти та газу на Полтавщині незаконним способом, тобто в обхід аукціону з продажу спецдозволів. Компанії практично вдалося отримати дозволи через суд, але після втручання прокуратури рішення суду вдалося скасувати.

Як повідомили у Полтавській обласній прокуратурі, Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову окружного адміністративного суду Києва, за якою Держгеонадра були зобов’язані видати ТОВ «Ангро-інвест» 4 дозволи на промислову розробку та видобуток нафти і газу родовищ, які знаходяться на території Полтавської області – Жарківській, Андріївській, Дубрівській та Свистунківсько-Червонолуцькій площах. Мова йде про користування ними протягом 20 років.

Нагадаємо, Полтавська прокуратура приєднала апеляційне оскарження рішення Київського адміністративного суду до скарги Держгеонадр. У Державній службі геології та надр України назвали рішення суду незаконним через порушення норм процесуального та матеріального права, адже  Окружний адміністративний суд Києва прийняв рішення щодо цієї справи за відсутності уповноваженого представника Служби, якого не допустили до залу. Окрім того, в Держгеонадрах не було інформації щодо погодження питання з Полтавською обласною радою, Мінприроди та Держпраці.

ЕнергоЛайф.інфо