Про прийом громадян 2014 р.

Незважаючи на політичну кризу в країні, часте блокування роботи сесій Верховної Ради,   народний депутат України Олексій Лелюк  не припиняє роботу  з виборцями на своєму окрузі.

Нещодавно  з робочою поїздкою  він побував у Чутівському та Карлівському районах. Системна робота, яку  проводить народний обранець в окрузі розпочалася особистим прийомом  у  приміщенні Чутівської райспоживспілки.   На    зустріч з депутатом прийшло 22 жителя району.  В ході прийому  було  розглянуто  18 питань.  Перерахунок пенсії, надання матеріальної допомоги, проведення водогонів та вуличних газопроводів- найбільш типові  проблеми, які є актуальні для всього Карлівського  виборчого округу.

Небайдужа  для  сільських жителів і культурна сфера. Так батьківський комітет та дирекція Вільховатської ЗОШ  звернулися з проханням про допомогу в придбанні костюмів для танцювального гуртка школи, а директор Первозванівського будинку культури     Наталія Кравченко   озвучила проблему відновлення  опалення  у приміщенні. Приємно, що на прийом приходили не тільки зі скаргами і  проблемами, а й просто висловити вдячність за уже виконану роботу.  Головний лікар Чутівської ЦРЛ  Юрій Рибак  та  головний лікар Чутівського  районного Центру  первинної медико-соціальної допомоги   Інна Сидоренко подякували  за всебічну підтримку медичної галузі в районі, а громада села Нижні Рівні була вдячна  за допомогу у виділенні коштів на підвідний та вуличний газопроводи. Наступного дня Олексій Володимирович провів особисті прийоми у селі Нижня Ланна Карлівського району та у місті Карлівці. Якщо сільських жителів хвилювали питання оформлення  земельного паю, відновлення автобусного сполучення, радіомовлення, матеріального забезпечення ФАПу, то жителі міста  більше скаржилися на дії місцевої влади,   завищені тарифи на послуги ЖКГ, на несвоєчасне освоєння коштів субвенції   для відновлення каналізаційної мережі житлових будинків по вул. Радевича.  Представники батьківського комітету Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 повідомили про необґрунтовані дії керівників районного відділу освіти. З   незрозумілих причин їх  діти при наявності вільної класної кімнати    змушені навчатися, за словами одного з батьків «в колишній коморі». Серед відвідувачів були активісти  вуличних громад,  представники православної церкви, афганці, одинокі матері, пенсіонери.  Загалом на заплановану зустріч у Карлівському районі  завітали понад 30  осіб. Під час спілкування  Олексій Володимирович звернув увагу   жителів на незадовільну роботу місцевих органів самоврядування   та   вжив конкретних заходів щодо   позитивного вирішення всіх звернень громадян.