Реальні справи у Новосанжарському районі характеризуть нардепа Лелюка як серйозного керівника

Ніхто не буде сперечатися з тим, що людям набридли пусті обіцянки політиків-демагогів, котрі навипередки рекламують себе перед електоратом. А чому пусті, бо все так і залишається на рівні одних розмов і запевнянь, що проблеми вони буцімто вирішать, от тільки проголосуйте за них і дайте можливість прийти до влади. Саме тому і не вірять виборці більшості таких «пустодзвонів».

Зовсім по іншому жителі Новосанжарщини сприймають  депутата Верховної Ради України трьох скликань Олексія Лелюка. Адже обіцянки Олексія Володимировича ніколи не були пустими, за ними завжди йшли його реальні справи для покращення життя людей. І варто підкреслити, що ці добрі справи він робив не тільки у передвиборчий період, а протягом довгих років його шефства над Новосанжарським районом.

Ось так і нещодавно приїхав Олексій Лелюк разом із головою правління ПАТ «Полтавагаз», депутатом обласної ради Ростиславом Гринчаком, депутатами обласної ради Миколою Ганнущенком та Григорієм Перервою , аби особисто проконтролювати, як у Нових Санжарах виконали його доручення по спорудженню за кошти благодійника нових водогонів, благоустрою доріг та облаштуванню зони відпочинку на центральному пляжі селища.

Почесні гості поспілкувалися з жителями провулків Лугового, Садового та вулиці Берегової. Люди дякували Олексію Володимировичу за те, що допоміг прокласти по їх провулкам і вулиці нові водогони. «У таку спеку, як цим літом, питання безперебійного водопостачання дуже актуальне. У мене не вистачає слів, аби подякувати за новий водогін. Тепер тиск води такий, що навіть тоді, коли усі поливають городи, у будинку є вода. А поряд живуть пенсіонери та інваліди, тому ця проблема для нас була дуже болюча», – адресував слова вдячності Олексію Лелюку Олексій Строкань з провулку Лугового. Тепло і гостинно зустріли керівників і жительки вулиці Берегової Ольга Руденко і Тамара Вітковська. Жінки зазначили, що вкотре переконалися у тому, що слова Олексія Володимировича ніколи не розходяться з ділами. Олег Сіротко з вулиці Піонерської дякував за благоустрій дороги: «У нас тут під час дощу раніше проїхати було не можливо, навіть таксисти відмовлялися сюди підвозити клієнтів. Тепер можна спокійно під’їхати до будинку. Одразу відчули, що живемо не в кам’яному віці». А от на центральному пляжі за кошти Олексія Лелюка облаштували чудові альтанки з накриттям від сонця. Новосанжарка Людмила Киричок прокоментувала це так: «Нашому пляжу тепер можуть позаздрити навіть жителі обласного центру».

Ось так пройшов черговий візит Олексія Володимировича на Новосанжарщину. Залишається доти лише одне – цьому поважному депутатові  у нас завжди раді, адже його гостини завжди супроводжуються реальною допомогою простим людям, які давно знають ціну обіцянкам Олексія Лелюка.