Співпраця народного депутата й сільської громади дає плідні результати

Під час перебування у Козельщинському районі народний депутат України Олексій Лелюк у супроводі депутатів обласної ради Юрія Бульбахи, Олександра Коваленка, Миколи Безими, Ростислава Гринчака та Миколи Ганнущенка зустрівся із керівниками і посадовцями районної ради та райдержадміністрації, представниками місцевого самоврядування.

 

Обговорено актуальні питання життєдіяльності територіальних громад й шляхи їх розв’язання. «Під час спілкування я не тільки вивчаю проблематику регіону, а й намагаюсь максимально налагодити взаємозв’язок різних гілок влади з людьми, що дає змогу оперативніше вирішувати поставлені питання не тільки на місцевому, але й на державному рівні», – наголосив Олексій Лелюк. Про те, що така співпраця є плідною, зокрема, свідчить вдячність, висловлена народному обранцеві Василівським сільським головою Аллою Таратутою за виготовлення проекту газифікації медичного пункту села Трудовик, виділені медичні препарати першої невідкладної допомоги для Василівського ФАПу тощо.
За підсумками робочих зустрічей та проведеного особистого прийому громадян до належних інстанцій адресовані відповідні депутатські звернення і доручення. Під час урочистого відкриття Пригарівського ДНЗ “Вишенька” Олексій Лелюк передав його персоналу і маленьким вихованцям складну побутову техніку.