Українська металургійна продукція підпала під обмежувальні заходи США

Президент США Дональд Трамп прийняв рішення про запровадження з 23 березня  ц.р. додаткового захисного мита у розмірі 25% на імпорт певних видів металопродукції, походженням з усіх країн, окрім Канади та Мексики, з метою захисту внутрішнього ринку США.   Документом також передбачено можливість виключення або перегляду умов/ставок захисного мита для окремих країн за умови, якщо ці країни мають вагомі зв’язки з США у сфері безпеки.

У зв’язку з цим   у Мінекономрозвитку відбулися  переговори з представниками металургійної промисловості та торговими представниками України.

Україна та США є стратегічними партнерами одне для одного. Ми маємо надійну та взаємовигідну співпрацю у торговельній, оборонній та інвестиційній сферах. Переконаний, що це є вагомим аргументом для США, щоб виключити українську металургійну продукцію з-під дії захисних мит. Зі свого боку Уряд та Мінекономрозвитку зробить усе можливе, щоб рівень доступу української металургійної продукції до ринку США не зазнав негативних змін”, – наголосив міністр Мінекономрозвитку Степан Кубів, підбиваючи підсумки зустрічі.

Як відомо, в основному до США експортувалися  плоский та сортовий прокат, трубна продукція, напівфабрикати зі сталі.

За матеріалами: http://www.me.gov.ua