«Укргазвидобування» отримало спецдозволи на розробку надр на Львівщині та Рівненщині

Налагодити діалог з місцевою владою Львівської та Рівненської областей вдалося найбільшому видобувному підприємству країни. ПАТ «Укргазвидобування» повідомило про отримання перших за довгий час спецдозволів на видобуток вуглеводнів на території Львівщини та Рівненщини.

Так, Львівська облрада погодила аж 5 дозволів на ділянки загальною площею понад 2,33 тис. квадратних кілометрів. На Рівненщині ж Укргазвидобування отримало один дозвіл на видобуток вуглеводнів на площі  497 квадратних кілометрів.

«Ми вітаємо рішення обласних рад Львівщини та Рівненщини, оскільки це дасть змогу «УГВ» активно вести пошукові роботи, бурити нові свердловини та суттєво нарощувати видобуток газу, працюючи на досягнення енергонезалежності нашої держави. Крім того, наша співпраця з облрадами означає додаткові надходження коштів від ренти до місцевих бюджетів», – прокоментував новину голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Нагадаємо, 31 травня «УГВ» та Львівська ОДА і Львівська облрада підписали соціальну угоду за якою видобувне підприємство зобов’язалося сплатити на соціальний розвиток Львівщини 12 мільйонів гривень.

У той же час Полтавська обрада ось уже пітора роки блокує погодження нових дозволів видобувним підприємствам. Лише УГВ отримало 58 відмов. Незважаючи на готовність підприємства вкласти в розвиток сіл регіону понад 30 мільйонів гривень, депутати Полтавщини продовжують видавати відмови та вимагаючи більших сум. В Укргазвидобуванні говорять, що рішення облради блокують щорічний видобуток 1 млрд кубометрів газу.

Енерголайф.інфо