«За півроку понад 500 домогосподарств почали використовувати сонячні панелі» – Держенергоефективності

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження надало цифри, які підтверджують відповідний факт.

На кінець червня 2017 року 1635 українських родин встановили сонячні панелі. Це майже в 4 рази більше, ніж рік тому – повідомляє Держенергоефективності.

Зокрема впродовж квітня-червня цього року ще 326 сімей встановили вдома об’єкти сонячної енергетики. Це на 25% більше, аніж у січні-березні 2017 року, адже тоді лише 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

До речі, як стало відомо з повідомлення Держенергоефективності, в рамках оформлення «теплого» кредиту можна отримати компенсацію й на сонячні панелі. Мова йде про Львівщину та Житомирщину. В рамках місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» місцева влада цих регіонів передбачила фінансову допомогу родинам при придбанні сонячних панелей. Тепер мешканцям Львівської області з обласного бюджету відшкодовується 22% відсоткової ставки за кредитом на сонячні панелі, а населенню Житомирської області – 20% суми кредиту.

Читайте також: Відновлювальна енергетика: в яких областях зосереджена найбільша кількість сонячних, вітрових та гідроелектростанцій?

ЕнергоЛайф.інфо