Збільшили «мінімалку» чи перевели на «півставки» : які підприємства Полтавщини перевірить Держпраці у 2017 році?

В Управлінні Держпраці у Полтавській області обнародували графік перевірок підприємств регіону в 2017 році. За ним перевірці підлягають всього 246 суб’єктів господарювання.

Так, будуть перевірені перш за все підприємства з високим та середнім ступенем ризику діяльності – видобувні кампанії, ті, які здійснюють розвідувальне буріння, монтажно-будівельні роботи, займаються лісівництвом та лісозаготівлями, виробництвом, агробізнесом та ін.

В списку тих, що будуть перевірені – ДП “Полтавське управління геофізичних робіт”, ПАТ “Полтавська птахофабрика”, ПАТ “Українська залізниця” (Об’єкти на території області), ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат”, ПАТ „Полтавський машинобудівний завод”, ПАТ “Полтаваобленерго”, КП “Полтаваелектроавтотранс”, Приватне підприємство «Полтавський хлібзавод «Південний», ПАТ „Полтавський завод медичного скла” та інші.

Є в списку також заклади охорони здоровя та освітні, наприклад, Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, санаторій “Сосновий бір”, Новосанжарська центральна районна лікарня  та інші.

Нагадаємо, керівникам суб’єктів господарювання слід мати не увазі, що ст.265 Кодексу законів про працю України передбачено фінансові санкції за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю та створення перешкод у її проведенні. Тобто , підприємець-порушник, який не допускає до перевірки представників Держпраці, несе не тільки адміністративну, а й фінансову відповідальність.

При створенні перешкод для проведення перевірок штрафуватимуть на 320 тис грн (100 мінімальних ЗП).

Ознайомитися з детальним планом перевірок можна за посиланням.

План погоджений із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України , повідомляють регіональні управління Держпраці.

ЕнергоЛайф.інфо